Barberi na prevádzke

Marcel Obert

Filip Kóša

Bruno Benček

Kristina Stredová

Balazs Juraj

Barberi na prevádzke

Marcel Obert

Filip Kóša

Bruno Benček

Kristina Stredová

Balazs Juraj

Nový cenník platí od 4.4.2022

Na všetky objednávky spravené na dátumy po 4.4.2022 budú platné nové ceny.

Prosím prečítajte si nasledujúci oznam:

Vážení zákazníci!
Pri objednávaní do Barbershop Obert sa prosím uistite, do ktorej z našich prevádzok ste sa objednali. V prípade, že prídete do inej prevádzky, ako ste boli objednaný, môže byť Vaša rezervácia zrušená a môže Vám byť účtovaný storno poplatok. Pokiaľ ste objednaný na konkrétnu hodinu, prosím, príďte včas.
V prípade, že nemôžete prísť do prevádzky včas, zavolajte alebo pošlite SMS na telefónne číslo 0903 356 060 v prac. dni 8 – 19:30 hod. poprípade nám napíšte správu tu na FB a uveďte dĺžku Vášho meškania. Pri dlhšom zdržaní (viac ako 10 minút) a bez kontaktovania nášho rezervačného servisu, môže byť Vaša rezervácia zrušená a obsluha Vás môže z časových dôvodov odmietnuť obslúžiť.
Pokiaľ chcete stornovať termín pre danú pobočku, urobte tak najneskôr 24 hodín pred Vaším termínom, a to odoslaním mailovej správy (ak si otvoríte potvrdzovací e-mail o rezervácii, nájdete tam aj možnosť zrušiť termín!) alebo kontaktujte náš rezervačný servis na tel.: 0903 356 060 v prac. dni 8 – 19:30hod.
Pokiaľ tak neurobíte, pri najbližšej návšteve Vám bude pripočítaná sankcia vo výške 50% zo služby, ktorú ste si predtým objednali, ale nezrušili. V prípade, že sa objednáte a 3 krát neprídete na stanovený termín (aj po predchádzajúcom stornovaní), môže Vás rezervačný servis odmietnuť objednať.
Odoslaním objednávky súhlasíte s Podmienkami rezervácie termínu v Obert Barbershop